Euroopa Ülikoolide Assotsiatsioon

Euroopa Ülikoolide Assotsiatsioon (European University Association EUA) on 2001. aastal loodud Euroopa kõrgkoole ning rektorite nõukogusid ühendav katusorganisatsioon, olles üks kõrgharidussektori mõjukamaid eestkõnelejaid Euroopa tasandil.

Euroopa Ülikoolide Assotsiatsioon ühendab täisliikmetena enam kui  800 kõrgemat õppeasutust ja rektorite nõukogu 48 Euroopa riigist.

EUA missiooniks on liikmesülikoolide toetamise ning nõustamise kaudu edendada Euroopa ühistel väärtustel ja arusaamadel põhinevat kõrgharidus- ja teadussüsteemi, suurendades nii nende poolt ühiskonnaellu antavat panust.

Doktorantuur

Karjäärikonverents „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“

Mariliis Hinnu kaitseb doktoritööd „In Vitro Methods for Studying the Mechanisms of Ribosome-Targeting Antibiotics“

13. mail kell 14.15 kaitseb Mariliis Hinnu oma doktoritööd „In Vitro Methods for Studying the Mechanisms of Ribosome-Targeting Antibiotics“.

Mohammed Abdulhameed Shaif Ali kaitseb doktoritööd „Deep Learning Methods for Cell Microscopy Image Analysis“

21. mail kell 10.15 kaitseb Mohammed Abdulhameed Shaif Ali informaatika erialal doktoritööd „Deep Learning Methods for Cell Microscopy Image Analysis“.